• https://www.facebook.com/Aygentedarikcom/

AYGEN | Kuaför Malzemeleri Toptancısı

Aqua Wax'ın En İyisini Yaptık.
Son yıllarda kuaförlerin sıklıkla tercih ettiği jel formundaki waxlar üzerine çalıştık. Saha araştırmalarımızda fiyat kalite kıyasında tespit ettiğimiz tutarsızlılar üzerine beklentilerin tamamını karşılayacak rayiç fiyatlı Aygen Aqua Jel Wax'ı geliştirdik.

Kuaförün sonuç ve uygulama ile beklentilerini, müşterinin istediği saç şeklini bulabilmesi ve saçların sağlıklı kalabilmesi adına en iyi formüle ulaştık.

Sonuç olarak Aygen Aqua Jel Wax piyasadaki tüm jel waxların artılarını formülüne katmayı başarmakla beraber, eksilerini barındırmayan dört dörtlük bir ürün olarak piyasaya sunuldu ve kuaförler nezninde karşılık buldu.

Kuaförlerden % 90'ın üzerinde olumlu sonuç aldık. Bu başarının doğrudan kuaförlerle iletişim halinde çalışmamızdan kaynaklandığının bilincindeyiz. Aygen Aqua Jel Wax kuaförlerin istediği üzerine geliştirilerek üretilen bir üründür. Ürünün başarısı çalışma heyecanımızı arttırdı. Kuaförlerinin talep ve beklentileri doğrultusunda kuaför kullanımına özel yeni ürünler için çalışıyoruz. 

Aygen Aqua Jel Wax;
Kolay uygulanır, elde kalıntı bırakmaz.
Fön ile çalışmaya uygun kıvamdadır.
Saça parlaklık kazandırmakla beraber yağlılık hissi vermez.
Saçı ağırlaştırmaz.
Saçı çok iyi kavrar, uzun süre kalıcıdır.
Isı altında veya uzun süre kullanımda dahi saçta pullanmalara neden olmaz.

Aygen Aqua Gel Wax profesyonel kuaför ürünüdür.

  
919 kez okundu

Yorumlar

Hayırlı olsun     02/04/2019 22:57

Hayırlı olsun. Yalovada nereden temin edebilirim.
Misafir -