• https://www.facebook.com/Aygentedarikcom/

AYGEN | Kuaför Malzemeleri Toptancısı

Kadıköy Depomuz Açıldı !
İstanbul Anadolu yakasındaki kuaför malzemeleri dağıtım hizmetimize gelen yoğun talebin daha sağlıklı karşılanabilmesi adına Kadıköy depomuz; Osman Ağa Mahallesi, Söğütlüçeşme Caddesi No: 92/25 Abdullah Uzlar iş Merkezi'nde faaliyetine başlamıştır.

Haftanın altı günü depodan teslim satışlarımızla artık dağıtım günleri dışında veya dağıtım kotası altındaki alımlarınızı hızlı şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Stoklarımızda Aygen sir ağda ürünleri, tüm erkek ve bayan kuaför malzemeleri, Kesim ve fön makinaları, Morfose , Alix , Ossion , Schwarzkopf Vital, Fonex, FNX, Rodeo, zenix markalarının yanı sıra salonlarda sıklıkla tercih edilen diğer çok sayıda marka ve ürün beğeninize sunulmaktadır.

Kadıköy depomuz ulaşım imkanları bakımından son derece merkezi bir konumda; Altıyol (boğa heykeli) 'dan Söğütlüçeşme camiine inen istikamette 50. metrede sağda; Abdullah Uzlar İş Merkezi girişindedir. İspark salı pazarı otoparkına 200 metre mesafededir. Depo yetkililerimizle 0216 347 41 43 veya 0535 825 85 13 no'lu telefonlardan iletişime geçebilirsiniz.

Değerli kuaför meslekdaşımız, Kadıköy depomuzdan da sadece toptan satış yapılmaktadır. Satışlarımız kuaför ve güzellik salonlarına yöneliktir.


  
2271 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın