• https://www.facebook.com/Aygentedarikcom/

AYGEN | Kuaför Malzemeleri Toptancısı

OSSİON Saç Boyası Stokta !
Yıllardır saç ve cilt bakım ürünlerinden aşina olduğumuz OSSİON güçlendirilmiş formüllü profesyonel saç boyası ile en güzel renkleri elde edebilmemiz için 42 muhteşem renk tonuyla salonlarımızda..

Argan , soya , buğday ve yulaf gibi  bitki özleriyle zenginleştirilmiş bakım etkili formülü tam beyaz kapatma ve ton yakalamakla kalmayıp uzun süren parlaklık elde etmenizi de sağlıyor.

Profesyonel kullanım için geliştirilmiş 42 tondan oluşan formülü ile karışımlar yapabilir ve kendi özel renklerinizi yaratabilirsiniz.  Uygulama yapılacak saçın durumuna göre krem oksidan oranını arttırabileceğiniz kadar da kıvamlıdır. Kısacası OSSİON yine en büyük yardımcınız ve meslek sırrınız olacak.
 
60 ml tüplerde satışa sunulan OSSİON profesyonel krem saç boyası İzmit Kocaeli ve Kadıköy İstanbul depolarımızdan diğer profesyonel ürünlerde olduğu gibi sadece kuaför salonlarına satılmaktadır. Bireysel kullanıcılar ise renk ve uygulama konusunda danışmanlık alarak kendi kuaförlerinden temin edebilirler. OSSİON renkleri ile en güzel saçlara... 
Salonlarda en çok tercih edilen saç boya silici OSSİON

Renklendirme sonrası veya fön uygulamalarında kuaförlerin yıllardır tercih ettiği parlaklık etkili saç bakım serumu OSSİON.
  
1529 kez okundu

Yorumlar

kuaför     21/04/2017 18:07

siliciyide serumu da kullanıyorum. Memnunum boyasını en kısa zamanda kullanmak istiyorum.
Misafir -