• https://www.facebook.com/Aygentedarikcom/

AYGEN | Kuaför Malzemeleri Toptancısı

Teşekkürler Kadıköy
Nisan ayı sonu itibarı ile hizmete giren Kadıköy depomuzda; üç ay gibi kısa bir sürede büyük ölçüde rağbetle karşılaştık. Kadıköy’de kozmetik ve kuaför malzemesi satan yerlerin çokluğuna rağmen; sanki yıllardır Kadıköy’de çalışıyormuşuz gibi aşinalıkla gelen müşterilerimizle en büyük ortak yönümüzün profesyonellik olduğuna inanıyoruz.

Aygen olarak 50 yılı aşkın deneyimimizle hayata geçirdiğimiz uygulama ve girişimlerimizin sektörde çok iyi karşılık bulması bizi mutlu ediyor.  Kadıköy’ün yakınında bulunan Eminönü , Tahtakale gibi merkezlerdeki kuaför malzemeleri toptancılarının aksine sadece kuaförlere satış yapıyor olmamızın yanında; her girişimimizde kuaförden yana düşünmemiz, satışa değil faydaya odaklanmamız, mesleğe katkı sağlayacak yenilikleri yakından takip etmemiz ve mesleğe olan saygımız bu hızlı başarının kaynağı olsa gerek.

Kadıköy depomuza doğrudan iletişim kurup davet edebildiğimiz uzman sayısından daha fazlasının gelip alışveriş yaptığını tespit ettik. Depomuzu ziyaret eden müşterilerimizle yaptığımız görüşmelerde çoğu müşterimizin kulaktan kulağa – adeta bir meslek sırrı gibi ­- birbirini haberdar ettiğini öğrendik. Siz değerli uzman meslektaşlarımızın güveni sayesinde sadece Kadıköy değil çevre ilçelerden de çok sayıda sipariş alıyoruz. 

Aygen olarak güveniniz ve ilginiz için teşekkür eder; her zaman en iyi çözüm ortağınız olacağımıza ve kuaförden yana çalışma ilkemize sadık kalacağımıza söz veririz.

AYGEN TİCARET

Kadıköy Kuaför Malzemeleri Deposu: 

Osmanağa Mah. Söğütlüçeşme Cad. No:92/25 Altıyol Mevkii Kadıköy İstanbul 

0216 347 41 43 
0535 825 85 13 


 Aygen Kuaför Malzemeleri Deposu Kadıköy Şubesi cadde görünümü

 Abdullah Uzlar iş merkezi Kadıköy
  
3827 kez okundu

Yorumlar

Hayırlı olsun     21/07/2017 19:57

sayenizde kazık yemekten kurtulduk
Misafir -