• https://www.facebook.com/Aygentedarikcom/

AYGEN | Kuaför Malzemeleri Toptancısı

Efsane Perma Sharp
1964 yılında Türkiye'de çelik usturalar devrini kapatan tek kullanımlık efsane tıraş bıçağıdır. Bütün veya yarım yaprak olarak üretilir. Yarım (kırık) yaprak, 100 lü paketlerde satılır ve berberler için özel olarak üretilmektedir. 

P&G grubuna ait marka üretimini Rusya'da Petersburg Products International ' da yaptırmaktadır. Kalite olarak ülkemiz berberlerinin çıraklıklarından emekliliklerine kadar alıştığı ve vazgeçemediği tatmin edici seviyededir. 

Aygen Ticaret olarak stoklarımızda sürekli bulundurduğumuz erkek berber malzemeleri içinde ana ürünlerdendir.  Perma Sharp berberler için özel 100'lü yarım tıraş bıçağının hem berberlere hem berber malzemesi pazarlamacılarına toptan satışını yapmaktayız. 

Değerli berber meslektaşlarımız; Perma Sharp 100lü kırık berber tıraş bıçağını İstanbul'da Altıyol Mevkii, Söğütlüçeşme Caddesi, Abdullah Uzlar İş Merkezi giriş katındaki depomuzdan veya Kocaeli'de Bakırcılar Çarşısı Mevkii, Feridun Özbay Caddesi No:6/B adresli depolaımızdan doğrudan satın alabilirsiniz. 

Adrese teslim satışlarımız için müşteri temsilcilerimizle İstanbul için; 0216 347 41 43 ; Kocaeli için 0262 322 62 04 no'lu telefonlardan iletişime geçebilirsiniz.

  
1309 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın